• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adaevdenevenakliyat/?ref=bookmarks
  • https://twitter.com/AhmetYl22156309?lang=tr
 evden eve nakliyat

7/24 İletişim Hattı 
0850 305 50 36
whatsapp: 0533 624 28 77
Evden Eve Nakliyat

Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Evden Eve Nakliyat Fiyatları Dibe Vuruyor, Herkes Kaybediyor
Nakliyeceliren Bitmeyen Kör Döğüşü 

   Evden eve nakliyat sektöründe bilinçsizce yapılan fiyat kırımları sektörü hızlıca bir dar boğaza doğru sürüklüyor. Rekabet her zaman iyidir, beraberinde kaliteyi, müşteri memnuniyetin ve doğal olarak toplumsal faydayı getirir. Ancak rekabet etmek ile sektörü dibe çekmek farklı şeyler.    Evden eve nakliyecilerin şu anda boğuştuğu en büyük problem ölçüsüz sorumsuz fiyat indirmeleridir. Günübirlik dar çerçevede düşünen bazı kesimler aslında taşıdığı riskin, sektörün uğradığı maddi kaybın, uğradığı imaj zedelenmesinin ve müşterinin yüzleştiği kalitesiz hizmetin farkında değil ya da bu onların işine geliyor. 
 evden eve nakliyat

Ne Yaptığımızı Biliyor muyuz ?

1- Taşıdığımız eşya en kötü ihtimalle 30-40 Bin TL değerinde bir eşya olup bunun herhangi bir zarara uğraması durumunda ödeyecek olan bizleriz,

2- Çalıştırdığımız işçilerin ve araç sürücülerinin mutlak suretle sigortasının yapılması gerekir, Allah Korusun herhangi birinin başına bir iş kazası gelirse çekeceğimiz vicdan azabının yanısıra yüzbinlerce liraya varabilecek cezalar ve tazminatlarla karşı karşıya gelebiliriz

3- Beden gücüne dayalı çok ağır bir iş yapıyoruz ve yüksek katlı binalara çok ağır yük ve eşyayı sırtımızda çıkarıyoruz. Bu ilerleyen yaşlarda birçok evden eve nakliyat çalışanında bel fıtığı, kısmi felç veya telefisi mümkün olmayan herhangi bir bedensel arızaya sebebiyet vermektedir.

4- Yatırım maliyetleri çok yüksek bir iş yapıyoruz. Sadece tek bir araçla bile şehirler arası evden eve nakliyat işi yapayım deseniz bile en az 100 bin TL değerinde bir araca ihtiyacınız var. Bu araçların bakım, onarım sigorta giderleri ile amortisman kayıpları çok yüksek rakamlara tekabül etmektedir.

5- İşin belki de hiç düşünülmeyen ama belki de en önemli kısmı ailemizden, çoluk çocuğumuzdan günlerce haftalarca ayrı kalmak durumunda kalıyoruz. Aile bütünlüğümüzü sağlayamıyoruz, ömrümüz yollarda geçiyor. Yıllar geçiyor ancak çocuklarımızın büyüdüğünü göremeden onları yetiştiriyoruz. Filmi geri sarıp çocuklarımızın çocukluğunu birdaha izleme ona tanıklık etme şansızım yok. 

Neden ?

Bütün bu riskleri, zorlukları yaşarken emeğimizi, alınterimizi su pahasına satıp,  hem de müşteri memnuniyetimizi de diplere kadar çekerek toplumsal faydayı da bitirmek neden ? 

Sektörümüze kendi elimizle ihanet etmek neden?

Evden eve nakliyeciler olarak yeniden yeniden düşünmenin zamanı gelmedi mi?


  
1790 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret104738
Üyelik Girişi