• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adaevdenevenakliyat/?ref=bookmarks
  • https://twitter.com/AhmetYl22156309?lang=tr
 evden eve nakliyat

7/24 İletişim Hattı 
0850 305 50 36
whatsapp: 0533 624 28 77
Evden Eve Nakliyat

Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Evden Eve Nakliyeciler Olarak Taklit Sorunumuz
 
İnsanoğlu hayatı ve dünyayı anlamaya başladığı günden itibaren etrafında olan biteni izler, anlamlandırmaya çalışır, gördüğü ve öğrendiği her şeyden çıkarımlarda bulunarak tutum ve davranış geliştirir bu sayede hayatını idame ettirir. Tabi bunu yaparken gözlemlerini ve elde ettiği bilgileri kendi akıl süzgecinden geçirir, kendisine uygun olanlar üzerinden kendine has tutum ve davranışlar sergiler ve bu sayede hayatta kalma konusunda başarılı olur. Bu durum hayatın tüm alanları için geçerlidir. İş dünyası, spor, sanat, habercilik ve aklımıza gelebilecek her alanda insanlar etrafında olan biteni izler, Tabi kimisi olan biteni izleyip gördüğünü taklit eder, kimisi de yaratıcı ve özgün tavırlar sergileyerek farkını ortaya koyar. Özgün davranan başarıdan başarıya koşarken taklit edenlerin menzili kısa ve sonu hüsran oluyor genellikle


Evden eve nakliyeciler olarak aynı hataya düşüyoruz

Evden eve nakliyeciler olarak aynı hatayı biz de yapıyoruz. Nakliyecilerin web sayfalarını incelediğimiz zaman sanki hepsi aynı kalemden çıkmış. Birbirinin kopyası içerikler ve resimler görüyoruz. Belki bazı arkadaşlar oturup zaman harcayıp özgün içerik oluşturmuşsa da başka bir evden eve nakliyat firması internetten çok kolay bir şekilde bu içeriği kopyalayıp kendi web sayfasına yapıştırabiliyor. Doğru ve karlı bir iş yaptığını düşünse de Google gibi arama motorlarının nezdinde hem kendi sayfasının hem de arkadaşının web sayfasını değersizleştirmiş oluyor. Sonuçta herkes kaybediyor kazanan Google oluyor çünkü üst sayfalarda görünür olmak için parayı Adworse basıyoruz. 

 evden eve nakliyat


Benzer durumu firma isimleri verirken yaşıyoruz

Aynı durumu firma isimlerinde görüyoruz. Ünlü mobilya mağazalarından tutun da aklımıza gelebilecek her firmanın ismini taklit ederek evden eve nakliyat firması açıyoruz. İstanbul sokaklarında Türkcell evden eve nakliyat yazan kamyon görmüşlüğümüz vardır. Bazen bir devlet dairesinin isminin sonuna evden eve nakliyat yazarak firma ismi bile oluşturabiliyoruz. Yakında Türkiye yollarında Barac Obama evden eve nakliyat, Trump evden eve Nakliyat, Washington evden eve nakliyat, Portekiz evden eve nakliyat gibi firma isimleri görürsek şaşırmayın. Çünkü Türkiye'de taklit etmediğimiz isim kalmadı. 

Kaybeden Kim ? 

Kaybeden yine biziz. Çünkü taklit isimlerden mahkeme, tazminat, para cezaları ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Harcanan onca emek, zaman ve para da cabası. Oysa enerjimizi özgün isimler bulma,  özgün web sayfaları yapma, özgün ve özenli iş üretmeye harcarsak kazanan biz oluruz. 


etiket: evden eve nakliyat, nakliyat şirketi, nakliyeci, nakliyat firması tavsiye, özgün web sayfası, taklit resmi
  
1261 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret104739
Üyelik Girişi