• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/adaevdenevenakliyat/?ref=bookmarks
 • https://twitter.com/AhmetYl22156309?lang=tr
 evden eve nakliyat

7/24 İletişim Hattı 
0850 305 50 36
Whatsapp: 0533 624 28 77
Evden Eve Nakliyat

Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.93246.9602
Euro8.14248.1751
 • Evden Eve Nakliyecilere Can Suyu Kredisi - 05/02/2019
 • Evden Eve Nakliyecilerin Zor Zamanlar Geçirdiği Bu Günlerde Esnafa kredi müjdesi!

  FAİZİN YARISI DEVLETTEN! Esnafa, işini büyütmek isteyen girişimcilere dokuz farklı kredi seçeneği sunuluyor. Üst limiti 150 bin liraya kadar çıkan kredide faizin yarısı devletten. İşte ayrıntılar;

  HER İHTİYACA FARKLI Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birlikleri; Merkez Birliği Kefalet Kooperatifleri, kamu bankaları aracılığıyla esnafa ve sanatkara dokuz farklı kredi imkanı sunuyor.

  MASRAFI NEREDEYSE YOK! Bu kredilerde de uygun ödeme koşulu mevcut. Vadesi 12 aydan 60 aya kadar çıkan kredilerin taksitleri aylık, 3 aylık ve 6 aylık şeklinde ödenebiliyor. Kredilerin üst limiti ise 150 bin lira. Faizi de çok uygun.

  Normal şartlarda yıllık maliyeti yüzde 15'i aşan 150 bin liralık kredi, kooperatifler eliyle yüzde 4-5 faizle alınabiliyor. Masraflara yıllık maliyet yüzde 7-8 oluyor. Kredilerin kullandırılması için Halkbank görevlendirildi.

  SONRA İADE EDİLİYOR Yarısı hazine tarafından karşılanan düşük faizli bu krediler alındığında kooperatif ve Halkbank yüzde 2'şer komisyon kesiyor. 100 bin liralık kredi için bu, toplam '4 bin lira masraf' demek. Kooperatifler ayrıca kefil olup aracılık ettiği krediyi riskten korumak için ekstra yüzde 3 kesinti yapıyor ama kredinin son taksiti ödendiği anda yüzde 3'lük kesinti esnafa iade ediliyor.

  HERKES BAŞVURABİLİR Kooperatifler aracılığıyla alınan 5 yıl vadeli 100 bin lira kredinin geri ödemesi 120 bin lira. Bu kredilere esnafın tamamı başvurabilir. 'Esnaf sicil kaydının' ve 'vergi levhası'nın olması yeterli. Başvuru yine esnafın olduğu kooperatiflere yapılıyor. Kooperatifler kredi başvurusu yapan esnaftan herhangi bir ücret talep etmezken aidat da ödemiyor.

  İŞLETME KREDİSİ Şartı: Kooperatiflere üye olmak. Amacı: Hammadde ve döner sermaye ihtiyacını karşılamak. Teminatı: Kooperatif ve şahıs kefaleti, ipotek, işletme rehni. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 1-5 yıl.


  EŞİT TAKSİTLİ KREDİ Şartı: Kooperatife ortak olmak. Amacı: Esnafın ihtiyaçlarını karşılamak. Teminatı: Kooperatif ve şahıs kefaleti, ipotek, isletme rehni. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 12-24 ay.

  TESİS KREDİSİ Şartı: Kooperatife üye olmak. Amacı: Yeni makina, araç ve gereç alımına destek. Teminatı: Kooperatif ve sahıs kefaleti, ipotek, işletme rehni ve sigorta. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 2-5 yıl.

  İSTİHDAM KREDİSİ Şartı: Kooperatife kayıtlı esnaf olmak. Amacı: Personel ihtiyacını gidermek, ülke istihdamına katkı. Teminatı: Kooperatif ve şahıs kefaleti, ipotek, işletme rehni ve sigorta. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 1 yıl ödemesiz, 3 yıl.

  TAŞIT EDİNDİRME KREDİSİ Şartı: Esnaf odasına kayıtlı soför olmak. Amacı: Yeni otomobil, kamyonet ve minibüs alımlarına destek. Teminatı: Kooperatif kefaleti ve şahıs kefaleti, rehin, Halkbank lehine kasko sigortası. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 2-5 yıl.

  TAŞIT ONARIM KREDİSİ Şartı: Geçimini soförlük veya nakliyecilikle saglayan ve tek taşıta sahip şoför ve nakliyeci olmak. Amacı: Tasıtların bakım-onarımını ile lastik veya yedek parça alımını sağlamak. Teminatı: Kooperatif ve şahıs kefaleti, ipotek. Limiti: 150.000 TL Vadesi: 1-4 yıl.

   evden eve nakliyat
  evden eve nakliyat firmaları olarak ister, yeni taşıt almak, ister varolan taşıtımızın bakım veya onarımı, ister işini büyütmek olsun tüm ihtiyaçlara karşılık veren ve nakliyeci esnafını rahatlatacak uygun faiz ve vade seçenekleri sunuluyor, nakliyeciler olarak değerlendirmek lazım 

  Duyuru Arşivi

 • Mazota ve Benzine Bu Gece Zam-Evden Eve Nakliyeciler
 • Evden Eve Nakliyat İhtiyaç Kredisi Yapılandırma
 • Evden Eve Nakliyecilere Can Suyu Kredisi
 • Nakliyeciler Dikkat - Trafikteki Bomba
 • EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAN - EVDEN EVE NAKLİYAT • Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam30
  Toplam Ziyaret97636
  Üyelik Girişi