• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/adaevdenevenakliyat/?ref=bookmarks
 • https://twitter.com/AhmetYl22156309?lang=tr
 evden eve nakliyat

7/24 İletişim Hattı 
0850 305 50 36
whatsapp: 0533 624 28 77
Evden Eve Nakliyat

Site Haritası
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
 • İşçi Alımı - Evden Eve Nakliyat - 31/01/2019
 • 14.800 Kişi İşe Alınacak, Bunların Yarısı Suriye'li vatandaşlar olacak

  Evden Eve nakliyat
  firmalarının ve çalışanlarının işsizlikle boğuştuğu bu dönemde İşkur dan 14 800 kişinin işe alınacağı açıklaması geldi. işe alınacak bu kişilerin 7.400 'ünün Suriyeli,  7.400'ü nün ise Türk olacağı belirtildi.Aile, Çalışma ve Sosyal Hİzmetler Bakanlığı ve İŞKUR aracılığıyla, Dünya Bankası işbirliğiyle yürütülen projede 14 bin 800 kişilik 
  istihdam sağlanacak. Çalışmaların yürütüldüğü projede, toplamda 14 bin 800 kişiye istihdam imkanının yaratılacağı ifade edilirken, bu kişilerin 7 bin 400' ünün Suriyeli olacağı, 7 bin 400 kişinin ise Türk vatandaşı olacağı belirtiliyor. Yürütülen projede, Suriyelilerin ekonomiye, sanata ve çalışma hayatına katkı sağlayabilmesi için adımların atıldığı ifade ediliyor.

   evden eve nakliyat

  Yapılan açıklamada İŞKUR genel müdürü Cafer Uzunkaya tarafından " 2017’de İşbaşı Eğitim Programlarımıza katılanların yüzde 91,6’sı bir yıldan uzun süredir istihdamdadır. Yani her yüz kişiden 92'si bir yıldan daha uzun süre istihdamda kalmaktadır. Kurumumuz, çok önemsediği İstihdam Destek Projesini maksadına uygun şekilde gerçekleştirecektir. Hem Suriyeli kardeşlerimizin hem de Türk vatandaşlarımızın bu projeden istifade etmesini sağlayacağız. " şeklinde aktarıldı.

  Dünya' ya örnek olması amaçlanıyor

  Yürütülen projenin Dünyaya örnek olmasının amaçlandığı belirtilirken " Bugün açılışını yaptığımız proje hem Türk vatandaşlarının hem de geçici koruma altındaki kişilerin istihdamının artırılmasına katkı sağlayacak. Geçici koruma altındaki kişilerin kendi ayakları üzerinde durmalarına destek verilmesi büyük önem taşıyor. Umut ediyoruz ki, bu projenin çıktıları iyi uygulama olarak tüm dünyaya örnek olacak. " ifadeleri kullanılıyor. Suriyeli vatandaşların ve Türk vatandaşlarının ekonomide katkı sağlaması, sanata, çalışma hayatındaki süreçlere etki edebilmesi amacıyla istihdamın hedeflendiği belirtilerek, çalışmaların tamamlanmasıyla beraber koruma altındaki Suriyeli vatandaşların da iş gücüne dahil edileceği vurgulanıyor.

  Evden Eve nakliyat firmalarının ve çalışanlarının işsizlikle boğuştuğu bu dönemde İşkur dan 14 800 kişinin işe alınacağı açıklaması geldi. işe alınacak bu kişilerin 7.400 'ünün Suriyeli,  7.400'ü nün ise Türk olacağı belirtildi.
  Nakliyat şirketlerinde yevmiye karşılığı sigortasız olarak çalışmak zorunda kalan hamalların ve şoförlerin iş sorunu ortadayken ve her geçen gün büyürken buna çözüm geliştirme ne zaman birilerinin aklına gelecek. 
  Evden eve nakliyat, nakliyat şirketleri ve nakliye çalışanları dört gözle beklliyor

  Duyuru Arşivi

 • Mazota ve Benzine Bu Gece Zam-Evden Eve Nakliyeciler
 • Evden Eve Nakliyat İhtiyaç Kredisi Yapılandırma
 • Evden Eve Nakliyecilere Can Suyu Kredisi
 • Nakliyeciler Dikkat - Trafikteki Bomba
 • EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAN - EVDEN EVE NAKLİYAT • Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam27
  Toplam Ziyaret104738
  Üyelik Girişi